Yeniden Refah Partisi Van’da esnaf ziyaretinde bulundu

VANGÖLÜ TV ÖZEL

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, MKYK Üyeleri, Van İl Teşkilatı ve partililer Van’da esnafı ziyaret etti.

‘Esnafın ve vatandaşın sorunlarını yerinde dinliyoruz’

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak Vangölü TV’ye ilk izlenimlerini aktardı. Çolak; ‘’Van’da esnaf ziyareti yapıyoruz. Üç genel başkan yardımcımız ve MKYK üyelerimizle beraber halkımızla, esnafımızla buluşuyoruz, dertlerini yerinde dinliyoruz. Buradaki 3. Programımız. Takriben bir ay önce Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan Bey Van’da çalışmalar yaptı. Şimdi de biz üç genel başkan yardımcısı ve MKYK üyesi yardımcılarımız ve arkadaşlarımızla beraber üç gruba ayrılarak Van’ın muhtelif yerlerinde çalışmalarımızı yapıyoruz. Esnafı yerinde dinliyoruz, vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. Evvela şunu söyleyeyim; gerçekten bizi çok güzel karşılıyorlar. Erbakan hocamızın geçmiş dönemde yapmış olduğu hizmetler, Refah Partisi’nin Van Belediyesi döneminde yapılan hizmetler tabi bize olan sevginin artmasındaki en büyük etken ve etmen olarak görüyoruz bunu tabii. Van halkı da şunu söylüyor; ‘Evet, Erbakan Hoca yaptı, oğlu da yapar’. Az önce bir abimiz; ‘Öyle bir babanın güzel bir oğlu olur’ dedi. Dolayısıyla Van halkı bizi sevgiyle kucakladı. Sağ olsunlar her gittiğimiz yerde muhakkak bir ikram gördük. Bir vatandaşımız; ‘Şu an cebimde para yok ama size bir şey ikram edeyim.’ Bunları diyecek kadar güzel insanlarımız var.’

‘Allah Van halkından razı olsun’

‘’Van’da yaptığımız ziyaretlerin birinci ayağı bugün. İkinci ayağı da yarın olacak İnşallah. Dolayısıyla bu noktada halkımızın sevgisi bizim çalışma azmimizi, memnuniyetimizi daha da artırdı. Allah Van halkından, teşkilatımızdan razı olsun. Çalışmalarımız devam ediyor, kimse umudunu yitirmesin. Cenab-ı Hak Kur’an-ı Kerim’de buyuruyor ki; ‘Hiçbir zaman umutsuz olmayın’. Allah’ın izniyle ikinci bir Erbakan döneminde gözü yaşlı insanımızın gözünün yaşını silmeye talibiz ve bu işleri çözeceğiz inşallah. Bu nasıl olur? İnsanların duasıyla, sevgisiyle beraber el ele, gönül gönüle vereceğiz, şımarmayacağız, büyüdükçe ve sorumlulukları aldıkça da sorumluluğumuzun bilincinde hareket edeceğiz ve Allah’ın izniyle bu milletin sıkıntılarını çözmeye ve hayır duasını almaya talibiz. Yerel basına da bize gösterdiği ilgiden dolayı çok teşekkür ediyoruz.’’ diye konuştu.

Kaynak : Vangölü TV

Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.