VASKİ’nin karla mücadele desteği devam ediyor

VANGÖLÜ TV ÖZEL

Van Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü, kentte dün akşam saatlerinden itibaren etkisini arttıran kar yağışına karşın Van Büyükşehir Belediyesi’nin karla mücadele çalışmalarına destek veriyor.

Kentte akşam saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışıyla birlikte Van Büyükşehir Belediyesi, gece saatlerinden itibaren etkisini arttıran kar yağışına karşı çalışmalarına devam ediyor. VASKİ Genel Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Van Büyükşehir Belediyesi’nin karla mücadele çalışmalarına birlikte mücadele veriyor. Van Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda devam eden karla mücadeleye VASKİ Makine İkmal ve Tesisler Dairesi Başkanlığı koordinatörlüğünde 30 personelle İpekyolu Ali Paşa Mahallesi Suvaroğlu ve Gölbaşı Caddesi’nde kaldırım temizleme çalışması yaparak örnek bir işbirliği sergiliyor.

Sabah saatlerinden itibaren devam çalışmaları yerinde takip eden VASKİ Genel Müdür Yardımcısı Kemal Balkış ve Makine İkmal ve Tesisler Dairesi Başkanı Hülya Talay, personelleri yalnız bırakmadı. Burada çalışmalarını aralıksız sürdüren personellere Genel Müdür Yardımcısı Balkış ve Daire Başkanı Talay, personellerin soğuktan etkilenmemeleri için bere ve eldiven dağıttı.

Kaynak: Vangölü TV

Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.