Van’daki Kuaförlere Eğitimler Verildi

VANGÖLÜ TV /ÖZEL

Türkiye’nin birçok yerinden gelen eğitmen kuaförler, Van Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veysel Koç ‘un önderliğinde, genç kuaför ve kuaför adaylarına eğitimler verdi.

Vangölü TV kameralarına açıklama yapan, Van Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veysel Koç , “Pandemiden dolayı bütün esnaflar olarak zor durumdayız. Biz meslek odaları olarak gençlerimize daha faydalı olmak için çalışıyoruz. Bunun için de eğitim programları hazırlıyoruz. Gerek yurt içi gerek yurt dışı meslektaşlarımız ile konuşarak eğitim programları hazırlıyoruz. Bütün bayan ve erkek kuaförlerimize bu eğitimleri veriyoruz”.Dedi

Eğitmen Umut Cihangir, “1989’dan beri kuaför ve güzellik sektöründeyiz. Türkiye’nin her yerinde bu programları yapıyoruz. Önceliğimiz eğitim, kuaför ve güzellik uzmanlarımıza gereken eğitimi vermek ve eğitim desteklerini sunmak. Yeni gelişen teknolojilerde haberdar etmek”. İfadelerini kullandı.

Eğitmen Esin Yazıcı, “Biz mesleği ve meslek belgesi, akademik belgeler, iş yerin açma belgelerin ve ürünleri doğru kullanımıyla alakalı kuaförlerimize yardımcı olmaya çalışacağız” . Şeklinde konuştu.

Kaynak: Vangölü TV

Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.