Sılehi Aşireti Lideri Mehmet Alayı Atlı Vangölü TV’yi ziyaret etti

VANGÖLÜ TV ÖZEL

Van ve Hakkâri’nin önemli kanaat önderlerinden, Sılehi Aşireti Lideri Mehmet Alayı Atlı Vangölü TV Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Türk’ü ziyaret ederek başarılar diledi.

Ziyarette Vangölü TV’nin açıldığı günden bu yana Van iline doğru ve tarafsız bir şekilde yayın yaptığını ifade eden Atlı , “Memlekete katkıda bulunmak için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Van’a ve bölgeye çok şey katacağınıza inanıyorum. Açıldığı günden bu yana heyecanla yazılarınızı ve yayınlarınızı takip ediyoruz. Memlekete çok güzel şeyler katıyorsunuz, bu duruşunuzdan dolaylı da sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. Gazetecilik yol göstermektir sizler de bunu en doğru şekilde gerçekleştiriyorsunuz. Sizleri ayrıca tebrik ediyorum ”dedi.

Sılehi Aşireti Lideri Mehmet Alayı Atlı’ nın, ziyaretinden memnun olduklarını ifade eden Vangölü TV Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Türk, “Kamuoyunda takdir ile karşılanan çalışmalarınız var. Bizler de bu çalışmalarınızı takdir ediyoruz. Bölgenin, halkın, toplumun hem bu gününü huzurla yaşaması hem de geleceğe güvenle bakması, gençlerin geleceğe ve hayallerine güvenle tutunması için bu faaliyetleriniz çok önemlidir. Hem ülkemiz açısından hem de halkımız, bölgemiz açısından bu duruş kayda değerdir. Biz de hem ziyaret için, hem de bu duruş için teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak: Vangölü  TV

Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.