İlhan, “Kent Estetik Kurulu olarak 6 aylık süreçte Van için hangi işleri yaptınız”

VANGÖLÜ TV ÖZEL

Saadet Partisi Van İl Başkanlığının bu günkü konusu Van Kent Estetik Kurulu oldu. Basın mensuplarına kent estetiği ile ilgili olarak açıklama yapan İlhan,  “Kent Estetik Kurulu olarak 6 aylık süreçte Van için hangi işleri yaptınız? Parklarımızın içine işgal eden barakaların kaldırılması için ne gibi çalışmalar yaptınız?

Baharın geldiği vatandaşlarımızın balkonlarına bahçelerine yeşillendirmek için uğraştığı, güzelleştirmek için gayret ettiği bugünlerde Kent Estetik Kurulu olarak çevremizin güzelleştirilmesi için hangi çalışmaları yaptınız?

Şehrin sokaklarının kirliliğinin gündem olduğu ilimizde, temiz, nefes alınabilir bir Van için hangi çalışmaları yaptınız? Şehrin birçok yerinde görüntü kirliliği oluşturan baraka, bina, tabelaların kaldırılması için hangi adımları attınız?

Saadet Partisi Van İl Başkanlığı olarak Kent Estetik Kurulu olarak bugüne kadar yaptığınız çalışmaları ve önümüzde ki 6 aylık ve 1 yıllık süreçte yapacağınız çalışmalar nelerdir kamuoyuyla paylaşmaya davet ediyoruz ”dedi.

Kaynak: Vangölü TV

Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.