Bitmeyen Yolculuk 4. Bölüm: Bahçesaray

VANGÖLÜ TV ÖZEL

Vangölü TV’de yayınlanan, Şilan Hacıyusufoğulları’nın hazırlayıp sunduğu gezi programı Bitmeyen Yolculuk, 4. Bölümünde Bahçesaray’daydı. İlçenin farklı güzelliklerinin, tarihi ve kültürel değerlerinin ve el değmemiş doğasının ele alındığı programda, İlçe Belediye Başkanı Meki Arvas, AK Parti İlçe Başkanı Cumali Sabırlı, Bahçesaray eski Belediye Başkanı Naci Orhan ve Bahçesaraylı vatandaşlar konuk oldu.

Bahçesaray İlçe Belediye Başkanı Meki Arvas, ilçeye yaptıkları hizmetleri, yapılmış ve yapılacak olan projeleri anlattı. AK Parti Bahçesaray İlçe Başkanı Cumali Sabırlı da ilçede parti olarak yaptıkları çalışmaları ve ilçenin tarihi ve doğal güzelliklerini anlattı.

İlçenin en önemli değerlerinden biri olan ve dört dönem boyunca belediye başkanlığı yapmış Naci Orhan da samimi sohbetiyle yaşadıklarını, anılarını ve tecrübelerini aktardı.

Misafirperver insanları, yemyeşil doğası, medreseleri, Feqiye Teyran’ı, Kırmızı Köprü’sü ve daha nice güzellikleri ile bu defa da Bahçesaray’ı ele alan Bitmeyen Yolculuk, Vangölü TV ekranlarında.

Kaynak: Vangölü TV

 

Programın detayları videoda sizlerle…

Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.