Bilardo Bölge Şampiyonasına Van Damgası!

Van’da Bilardo Bölge Şampiyonası düzenlendi. Söz konusu turnuvaya Van’li sporcular damgasını vurdu.

Üç gün süren 3 Bant Bilardo Şampiyonasına

14 ilden 96 sporcu katıldı. Oldukça heyecanlı ve çekişmeli geçen turnuva sonunda Vanlı sporcular  Harun Koç  1.olurken, Ferhat Öztürkçü ikinci oldu. Müsabakalar sonunda 3.lüğü ise Kars ilinden Yener Güler ise oldu.

Söz konusu etkinlikle ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Bilardo Federasyonu Van İl Temsilcisi Abdurrahman Akbulut  “19 Mayıs Gençlik Bayramı Kupası Turnuvamızı sonuçlandırmış bulunmaktayız. Bu süreçte ön eleme maçları da yaparak turnuvaya katılım sayısını yüksek tuttuk. Amacımız Üç Bant Bilardo severleri Van’da ağırlamak ve güzel bir izlenim bırakmaktı. Bu doğrultuda Turnuvamıza katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Tabi imkanları doğrultusunda bize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen değerli sponsorlarımız ÇAVUŞOĞLU PASTANELERİ, DERYA BİLARDO MALZEMELERİ ve PIETRO DEBA MİMARLIK ‘ a Teşekkür ederiz” dedi.

Turnuva da kupaları üst düzey performanslar sergileyerek Van ilinde bırakan değerli sporcularımız Harun Koç ve Ferhat öztürkçü kutlar 3. Olan Kars ilimizden Yener Güler i de ayrıca tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ödül törenine katılan spor şube müdürümüz sayın Yalçın Özdemir bilardoya ve bilardocuya verdiği destekten ötürü Van bilardo il temsilcisi sayın Abdurrahman akbulut u tebrik ederek  Van ilinde genç bilardocuların yetişip arenalara çıkarak ilimizi ve ülkemizi temsil etmeleri konusunda alt yapıların hazırlanacağını ve her türlü destekleri vereceklerini söylerek derece yapan oyuncuların ödüllerini taktim etti.

Gözde bilardo ailesi olarak turnuva da görev alan gönüllü olarak turnuvada görev yapan tüm aile bireylerine teşekkür eder büyük bir aile olmanın sevincini yaşamaktayız, dedi.

Gözde Bilardo İşletmecisi Davut Gürel ise haftalardır bu turnuvaya hazırlanıyorduk. Misafirlerimize ve Bilardo tutkunlarına mahçup olmamak adına masalarımızı elden geçirilmesi başta olmak üzere temizlik ve havalandırmaya kadar tüm şartları sağlamaya gayret ettik. Nihayetinde çok sorunsuz ve güzel bir turnuvayı daha geride bıraktık. Bu turnuvada derece elde eden arkadaşlarımızla tebrik ediyorum. Turnuvaya katılan tüm lisanslı sporcularımızı yürekten kutluyorum” dedi.

Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.