Başkan Türkmenoğlu’ndan toplu açılış törenine davet

VANGÖLÜ TV ÖZEL

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 11 Haziran günü düzenleyeceği miting ve toplu açılış törenine tüm Van halkını davet etti.

İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, AK Parti’nin kurulduğu günden bugüne ülkemize ve Van’ımıza yatırım yapmaktan, millete hizmet etmekten asla geri durmadığını belirtti. Türkmenoğlu, Cumhurbaşkanımız AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 11 Haziranda Van’da yapacağı toplu açılış programına halkı davet ederek, millet için üretmeye hiç ara vermeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Van’a ve Vanlıya olan sevgisinin, hayal dahi edilemeyen  154 ayrı yatırımın hayata sokulmasıyla kendini gösterdiğini bu yatırımlarla Van’da yaşayan herkesin hayat standartlarının daha da yükseleceğini söyledi.

Türkmenoğlu, “Cumhurbaşkanımız halkımızla buluşmak üzere 11 Haziran Cumartesi günü ilimize teşrif ederek, saat 15.00’da Beşyol Meydanı’nda düzenlenen toplu açılış töreninde kadirşinas halkımıza seslenecektir.

Her gün ülkemizde dünden daha bağlı, dünden daha güçlü millet buluşmalarına şahit oluyoruz. Van’da yaptığımız her mitingde Vanlılar katılımları ile rekor kırdı. 11. Haziran Cumartesi günü Yine bir rekor katılım ile vatandaşlarımız tarihi bir anın paydaşı olacaklardır. Türkiye için, Van için hep birlikte dün olduğundan daha güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanımızı karşılayarak dış güçlere, şer odaklara en büyük mesajı vereceğiz.

İlimizin değişiminde, dönüşümünde büyük projelerin hayata geçmesinde destekleriyle pay sahibi olan tüm hemşerilerimizi bir kez daha Cumartesi günü Beşyol meydanına, Cumhurbaşkanımız ile bu muhteşem tarihi ana davet ediyorum. Katılım sağlayacak olan tüm hemşehrilerimize şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Vangölü TV

Detaylar 18.30’da Vangölü TV ana haber ekranlarında

Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.