Asflat Serim Çalışmaları Hız Kesemeden Devam Ediyor

İpekyolu Belediyesi ilçenin birçok noktasında sürdürdüğü asfalt çalışmalarına Cumhuriyet Mahallesi ve Halilağa Mahalleleri’nde devam ediyor. İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, asfalt serimi devam eden mahallelerde incelemelerde bulundu, ekiplerin çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı.

İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfalt onarım ve yeni açılan yollara asfalt serme çalışmalarına devam ediyor.

Çalışmalarını Halilağa Mahallesi’nde sürdüren ekipler Kılıçlar, Sağlık 1 ve İki Nisan Caddesi’ne bağlantısı olan iki sokakta asfalt serim çalışmalarına hız verdi.

Kaymakam ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, asfalt çalışması yapılan sokakları gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İpekyolu’nda yeni açılan projeli yolların asfalt çalışmasını altyapıyla ilgili çalışmalar biter bitmez yaptıklarını kaydeden Aydın; su, elektrik, doğalgaz, internet gibi alt yapı çalışmaları biten sokaklarda sıcak asfalt uygulamasına geçtiklerini ifade etti.

Başkan V. Aydın, “Sezon başından bu yana imar planına bağlı olarak açılan yaklaşık 11 km’ lik yollarımız var. Bugün bu yollarımızdan Hatuniye Mahallesi Güneş Sokağı asfaltlıyoruz. İlerleyen günlerde çalışma programımıza bağlı birçok mahallede asfaltlama çalışmalarımız devam edecek.  Hemşehrilerimizden ve muhtarlarımızdan gelen asfalt taleplerini anında ilgili birimlerimize ulaştırıyor, programa alıyoruz.  Asfalt çalışmalarını başarıyla sürdüren ekip amirlerimize ve birim müdürümüze gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.